Каталог товарів

Меню

Чому відшаровується гель-лак?

Дата: 27.03.2017 Переглядів: 14250

Гель-лак - ідеальний матеріал для того, щоб отримати естетичний, красивий і дуже стійкий декоративний манікюр. Однак не завжди термін носіння цього сучасного покриття на нігтях відповідає тому, який гарантують виробники продукції і майстри, що працюють із нею. Буває, що гель-лак відшаровується на одній або відразу на декількох нігтьових пластинах, і ще недавно такий блискучий стильний і бездоганний манікюр втрачає свій первинний зовнішній вигляд, роблячи руки неакуратними і недоглянутими. Але не слід відразу звинувачувати майстра або нарікати на низьку якість гелевого лаку. Насправді багато представниць прекрасної статі, самі того не бажаючи, псують стійке покриття, навіть не підозрюючи про це. Давайте спробуємо розібратися, чому найчастіше виникають проблеми з носінням такого манікюру і як їх можна уникнути.

Причин відшарування може бути багато. Найперше, це порушення технічної сторони виконання манікюру (власне процедури). Особливу увагу слід звертати на наступні чинники:

  1. Ретельність обробленнязони кутикули та самої нігтьової пластини.
  2. Чи була просушена нігтьова пластина перед нанесенням першого шару гель-лаку (після праймера або іншого засобу, передбаченого вашою косметичною лінією).
  3. Чи запаяний вільний край нігтя (якщо вільний край нігтя відсутній або подушечки пальців заходять на ніготь - таке буває, коли клієнт гризе нігті або зрізає вільний край під нуль).
  4. Затікання гель-лаку на зону кутикули або шкіру рук. Якщо гель-лак при нанесенні потрапив на ці ділянки,його потрібно прибрати за допомогою палички або пушера перед сушінням в УФ-лампі.
  5. Після нанесення гель-лаку протягом наступних двох-трьох годин бажано не мочити руки у воді. Особливо це стосується миття посуду, прийняття душу, миття голови та походу в сауну, всі ці дії і заходи, виконані протягом перших двох-трьох годин, також можуть спричинити відшарування.
  6. Постійний контакт з водою - миття посуду без рукавичок, часте миття рук, робота в агресивних середовищах - призводить до вбирання вологи нігтьовими пластинами, що теж може призвести до відшарування нігтів, покритих гель-лаком.
  7. Причиною відшарування також може бути обрізний манікюр за класичною технікоюіз замочуванням нігтів, зроблений безпосередньо перед покриттям гель-лаком. Манікюр рекомендується робити за два-три дні до його нанесення.

Іншими причинами можуть бути:

  • -індивідуальна особливість нігтьової пластини (відторгнення чужорідного матеріалу на нігтях - у таких випадках робота декількох різних майстрів і різними матеріалами не тримається заявлені два-три тижні);
  • -певне захворювання нервової системи або стресовий період у житті;
  • -порушення роботи імунної системи;
  • -наявність діабету, проходження певного лікувального курсу;
  • -прийом антибіотиків;
  • -реабілітаційний період після операції;
  • -зайва вологість шкіри рук, наприклад, коли часто потіють долоні. В такому разі по нігтьовій пластині бажано пройтися праймером двічі і, звісно, ретельно його просушити перед нанесенням гель-лаку.

Крім того, слід не забувати і про такий стан організму, як вагітність, гормональні збої і критичні дні (у перші дні також слід утриматися від нарощування і гелевого укріплення, нанесення гель-лаку, біогелю).