Як правильно підготуватись до воскової депіляції?
Зміст
Депіляція воском: на що очікувати і як налаштуватись?
Підготовка до воскової депіляції: практична сторона та планування
Як підготуватись до депіляції воском: рекомендації та заборони
Воскова депіляція - популярна процедура, що дозволяє надовго видаляти небажані волоски на будь-яких ділянках тіла. Руки, ноги, пахви, бікіні, обличчя - професійні майстри знають, як правильно працювати у кожній зоні, і роблять це дуже успішно. Практично в кожному салоні краси послуга ваксації є в прайсі, і записатися на неї буває непросто через високий попит. Але перш ніж поспішати на процедуру, необхідно підготуватися до неї. Ті, хто ходять регулярно, знають, про що йдеться. А якщо все має статися вперше? Підготовка до воскової депіляції - якою вона має бути?
Депіляція воском: на що очікувати і як налаштуватись?
Больові відчуття - один із головних страхів. Буде боляче? Чи можна витерпіти? Де найболючіше? Ці та подібні питання часто звучать із вуст тих дівчат, які готуються випробувати процедуру ваксації вперше.
Відповіді вони отримують суперечливі. І тут немає нічого дивного. Справа в тому, що больовий поріг - річ дуже індивідуальна. У когось він низький і, відповідно, біль відчувається сильніше. У деяких щасливиць - високий, і тому їм простіше.
Проаналізувавши всі моменти, ми зробили такий висновок - не потрібно приміряти на себе чужий досвід, адже все індивідуально. Безумовно, найболючіша депіляція зони глибокого бікіні. Але застосування сучасних методів знеболювання дає змогу зменшити дискомфорт. І найголовніше - йти на процедуру лише до досвідченого майстра. Саме він розповість, як підготуватися до воскової депіляції, визначить рівень чутливості і зможе зробити так, щоб депіляція пройшла якнайкомфортніше, результативніше і легко.
Не менш важливим є і психологічний настрій. Спробуйте думати не про саму процедуру, а про те, що буде після неї. Зосередьтеся на приємному: на можливості надовго забути про збривання волосків, гладеньку шкіру, відкритий купальник і т.д. Саме такий внутрішній самонастрій, на думку психологів, працює як найкраща підготовка до депіляції воском, дозволяючи обманути страх та легко пройти не дуже приємну процедуру.
Підготовка до воскової депіляції: практична сторона і планування
Прийдеться відростити волоски до оптимальної довжини, яка становить 4-6 мм. Якщо вони будуть коротшими, то не вдасться домогтися гарної зчіпки з воском і, як наслідок, ефективність процедури знизиться. Але не варто і перевищувати вказаний вище діапазон, тому що довгі та густі волоски видаляти болючіше.
Планування процедури і те, як підготуватися до воскової епіляції, особливо важливі, якщо йдеться про глибоке бікіні. Фахівці радять відштовхуватися від циклу і вирушати на депіляцію в першій його половині після завершення «критичних днів», коли чутливість нижча, а больовий поріг - вищий. За відгуками багатьох жінок, це правило добре працює.
У день майбутньої депіляції краще відкласти важливі справи, зустрічі. Справа в тому, що відразу після процедури можливі підвищені відчуття дискомфорту (наступного дня вони зазвичай майже зникають). Біль може зіпсувати настрій, і ви будете не в найкращій формі. Тому варто дозволити собі розслабитися та відпочити протягом доби. Особливо це стосується тих, хто робить депіляцію вперше після тривалого гоління. Надалі якість волосків зміниться, їх видалення спроститься, і підготовка до воскової епіляції не зашкодить планам.
І обов'язково при записі повідомити майстра про наявність/відсутність алергічних реакцій, захворювань, прийом медичних препаратів. Це дозволить уникнути будь-яких сюрпризів.
Як підготуватись до депіляції воском: рекомендації та заборони
Що можна зробити в домашніх умовах, щоб процедура ваксингу пройшла легше та з меншим дискомфортом? Якою має бути підготовка шкіри до депіляції воском? За кілька днів до передбачуваної «години Х», краще за три-чотири, фахівці радять провести скрабування. Для цього підійде делікатний скраб, який не травмує епідерміс. Така процедура дозволить максимально вивільнити волоски, прибравши ороговілий епітелій. Зчеплення з воском буде оптимальним, результативність значно підвищиться. Однак, якщо до ваксингу залишилося менше трьох днів, скрабування заборонено, оскільки шкіра не встигне відновитися.
Засоби для підготовки до воскової депіляції та догляду після
Назва | Ціна |
Скраб для тіла | від 89 грн |
Гель до депіляції | від 105 грн |
Засоби після депіляції | від 130 грн |
А тепер про заборони. Отже, перед депіляцією воском не можна:
- відвідувати сауну та спортзал за день до процедури і відразу після неї, оскільки це може викликати активне виділення поту і, як наслідок, спровокувати запалення та подразнення шкірного покриву;
- користуватися косметикою, що містить олії, напередодні. Масляні частинки створюють плівку, що погіршує зчеплення воску з волосками;
- використовувати нові косметичні засоби та препарати, щоб не викликати алергію та інші небажані реакції перед депіляцією;
- засмагати під відкритим сонцем або в солярії, оскільки це може зашкодити шкірі.
І ще кілька корисних моментів. Безпосередньо перед процедурою рекомендується полежати у теплій (не гарячій!) ванній. Це допомагає розслабитися та налаштуватися на позитив. Підготовка перед восковою депіляцією включає в себе і огляд шкірного покриву. Необхідно впевнитись, що його цілісність не порушена, немає висипів, ранок, подряпин.
Таблиця «можна і не можна» перед восковою депіляцією
Процедура | Рекомендація |
Тепла ванна або душ | можна |
Розпарювання шкіри | не можна |
Скрабування за 3-4 дні | можна |
Скрабування менш ніж за 3 дні | не можна |
Косметика на основі олій | не можна |
Сауна, спортзал, солярій, пляж | не можна |
Синтетичний одяг | не можна |
Дуже важливо, щоб після процедури шкіра не мала жодного додаткового дискомфорту. Тому заздалегідь подумайте про зручний вільний одяг з натуральної тканини, а також завчасно придбайте засіб для догляду із серії "після депіляції", щоб зволожити, заспокоїти шкірний покрив вдома. І налаштовуйтесь лише на позитив та красу!