Каталог товарів

Меню

Як правильно підібрати пилочку для нігтів: всі види пилок

Дата: 28.03.2017 Переглядів: 19255

Із кожним роком нігтьовий сервіс набирає обертів, розширюючи межі і можливості. Сьогодні вже нікого не здивуєш довгими нігтями з акваріумним дизайном, кристалами Swarovski, оксамитовим манікюром та іншим. Змінюється мода на кольори, на прикраси і на стилі оформлення. Єдине, що залишається незмінним - це використання пилки для нігтів.

Неважливо, якому манікюру надається перевага, нарощеному або натуральному, без правильного догляду за ним все одно не обійтися. Будь-яка представниця жіночої статі прагне, щоб її нігтики були в ідеальному стані, але далеко не кожна знає, як правильно вибрати пилочку для нігтів. І це досить не просте завдання, адже на сьогоднішній день дуже складно не загубитися в розмаїтті пропозицій цього інструменту.

Види пилок для нігтів

Перш ніж приступити до вибору пилочки, потрібно визначитися, для яких цілей вона буде використовуватися. Також важливо, які нігті потрібно підпилювати - натуральні чи акрилові. І яку пилку для нігтів вибрати для полірування або видалення кутикули.

Залежно від того, з якого матеріалу їх виготовлено, пилочки бувають:

  • металевими;
  • скляними;
  • керамічними;
  • лазерними (з алмазним напиленням);
  • картонними;
  • пластиковими;
  • дерев’яними.

Також вони відрізняються формою і абразивністю.

Металеві пилочки

Цей різновид існує на ринку нігтьового сервісу довше за інші, причому як у варіанті насічок на металі, так і з алмазним або сапфіровим покриттям. Металеві пилочки вирізняються міцністю, довговічністю і низькою вартістю. І при всіх зазначених перевагах вони все ж таки не вважаються універсальним варіантом для догляду за нігтями, оскільки здатні завдати непоправної шкоди. Такого роду інструменти дуже травматичні для натуральних нігтьових пластин, оскільки недостатньо делікатні і здатні спричинити їхнє розшарування. Тож перед тим як вибрати пилочку для нігтів з металу, необхідно задуматися про здоров’я своїх нігтиків.

Скляні і кришталеві пилочки

Багато-хтовважає такий різновид манікюрних інструментів оптимальним. Пилки зі скла дозволяють дуже делікатно доглядати за натуральним манікюром, обережно коригуючи його довжину і форму. Їх можна застосовувати як в манікюрі, там і в педикюрі. Єдиний нюанс -скляні пилки досить товсті, тому для власниць коротких нігтів їхнє використання є проблематичним. Також до мінусів скляних манікюрних інструментів слід віднести їхню крихкість. Вибираючи таку пилочку, потрібно розуміти, що вона може зламатися або розбитися, тому вимагає правильного зберігання і дбайливого ставлення.

Керамічні

Керамічні пилки прекрасно підходять для догляду за пошкодженими і ослабленими нігтями. Ці інструменти більш довговічні, ніж їхні аналоги зі скла, але все ж вирізняються крихкістю. Одниміз різновидів пилок з кераміки є европемза, за допомогою якої можна акуратно спиляти кутикулу.

Лазерні

Цей різновид з’явився не так давно. Зазвичай, такий інструмент має металеву основу, поверх якої нанесено сапфірову або алмазну крихту, дуже дрібну, спеціально оброблену лазером. За допомогою такої пилки можна не тільки надати форми і відкоригувати довжину нігтів, а ще й позбутися кутикули і грубої шкіри на бічних валиках.

Пилочки-наждачки

Загалом, ці пилочки мають ту ж лазерну поверхню, але ось основа у них полімерна. Вони активно використовуються в салонах для обпилювання і корекції нарощених нігтів, а натуральному манікюру можуть нашкодити, оскільки занадто жорсткі для нього. Такі пилки не підлягають миттю, їх потрібно чистити.

Паперові та картонні

Досить дешевий інструмент. Але з огляду на те, що виготовлений він зі щільного картону (або багатошарового паперового пласту) з напиленням, є одноразовим для використання в салонних умовах. Вдома цілком підійде для багаторазового застосування однією людиною. Залежно від напилення може використовуватися як для корекції, так і для полірування нігтів.

Пластикові

Виготовлені зі звичайного або спіненого пластику, вони є досить бюджетним варіантом. Інструмент можна використовувати для догляду за тонкими й тендітними нігтиками. Пилочки з пластику легко миються і дезінфікуються.

Дерев’яні

Ці пилочки мають дерев’яну основу з нанесеним на неї абразивним напиленням. Зазвичай, вони призначені для догляду за натуральним манікюром. Мають невисоку вартість і недовговічні. Мити їх не можна, оскільки дерево розбухає і деформується.

Абразивність і форма пилок

Слід зазначити, що абразивність (напилення) відповідає за жорсткість інструменту, одиниця виміру якого-грит. Чим вищий цей показник, тим м’якше полотно:

  • 100-180 грит - інструмент підходить для роботи зі штучними нігтями (обпилювання, надання форми);
  • 180-240 грит - підходить для натуральних нігтиків, однак після використання такої пилочки фінішну обробку необхідно завершити інструментом з менш жорстким абразивом;
  • 240-500 грит -такими пилками, зазвичай, шліфують натуральні нігтьові пластини;
  • понад 1000 грит - пилкою або бафом з такою абразивністю полірують нігті до ефектного глянцевого блиску.

Замислюєтеся над питанням про те, як вибрати пилку для нігтів правильної форми? Тут все дуже просто: вибираєте ту, яка сподобається саме вам. У наші дні ці інструменти можуть бути прямокутними, звуженими з одного боку, мати гарний хвилястий вигин, закруглені краї... Загалом, асортимент широкий і здатний задовольнити найвибагливішу купувальницю. Знаючи, які види пилок для нігтів існують сьогодні і орієнтуючись в їхніх основних характеристиках, можна з легкістю зробити правильний вибір у величезній розмаїтості пропозицій.