Як зберегти та закріпити морську засмагу?
Для багатьох людей відпочинок на морі - це не тільки приємно проведений час і оздоровлення, але й можливість набути гарного відтінку шкіри. На жаль, відпустка проходить дуже швидко, а питання про те, як зберегти засмагу, повернувшись з моря, набуває особливої актуальності. До того ж, усім відомо, що засмага, набута на морському курорті і в жарких країнах, не вирізняється особливою стійкістю, хоча виглядає більш бронзовою і ефектною, ніж та, яка прикрашає тіло після відпочинку на пляжах у рідних широтах.
А пояснення цьому факту дуже просте: занадто інтенсивний ультрафіолет ніби обпікає шкіру і саме тому її колір сильно змінюється. Що ж відбувається потім? А ось що. Організм сприймає темний загар як пошкодження шкірного покриву і намагається швидше відновити його, активізуючи процеси відновлення. Саме тому «відпускна» засмага змивається швидше.
Безумовно, золотавий колір шкіри додає особливої привабливості і дарує впевненість у собі будь-якій представниці прекрасної статі, тому багатьох цікавить, як зберегти морську засмагу на тривалий час. Щоб колір шкіри радував якомога довше, є кілька правил і секретів, які допоможуть впоратися із завданням.
Засмагаємо правильно
Готуючись приймати морські сонячні ванни, зробіть процедуру очищення шкіри за допомогою скрабу. А безпосередньо під час відпочинку необхідно обмежитися застосуванням м’якого пілінгу декілька разів на тиждень. Це дозволить отримати рівну і красиву засмагу.
Користуйтеся спеціальними кремами, призначеними для засмаги і після. Виробники цих косметичних засобів потурбувалися не тільки про те, як зберегти засмагу, а й про стан шкіри під час і після прийняття сонячних ванн.
Не нехтуйте відпочинком на річці або на дачі після поїздки на море. Як закріпити загар після моря, чудово знають дачники і любителі позасмагати біля водойми в своїх широтах. Сонячні ванни в рідному кліматі дозволять зберегти прекрасний відтінок шкіри на триваліший час, оскільки річковий загар відрізняється більшою стійкістю.
Обов’язкове зволоження. Ультрафіолет досить агресивно впливає на шкіру обличчя і тіла. Зволоження спеціальними засобами як під час відпочинку, так і після нього дозволить не тільки зберегти засмагу, а й поліпшить стан шкіри загалом.
Головні вороги морської засмаги
>
- Не відвідуйте сауну і лазню. Пар прекрасно впливає на стан організму і чудово очищає пори і шкіру, але разом із тим інтенсивно видаляє загар.
- Не приймайте ванну, якщо питання як закріпити загар, є для вас актуальним. Після розпарювання відбувається більш інтенсивне оновлення верхнього епідермального шару, і, як наслідок, інтенсивність кольору втрачається. Для збереження золотавого відтінку шкіри найкраще підійде теплий душ.
- Не використовуйте мочалку і скраби під час приймання душу. Жорстка мочалка і скраб не дуже добре впливають на збереження засмаги.
- Косметичні засоби з відбілюючим ефектом. Косметика, що містить екстракти огірка, лимона та інших кислот, призначена для відбілювання шкіри. Для збереження засмаги тимчасово уникайте використання цих засобів.
Отриманню гарної засмаги та її збереженню сприяє правильне харчування. Вживайте більше свіжих овочів і фруктів, що містять вітаміни А і С. Не забувайте про вітамін Е, який міститься в оліях і овочах. Наявність в щоденному раціоні тертої моркви з олією або сметаною додасть шкірі сяючого золотавого відтінку і дозволить зберегти засмагу надовго.
Людям, яким протипоказані сонячні ванни, а також тим, кому не вдається зберегти шкіру засмаглою надовго, чудово підійдуть засоби для автозасмаги. Якщо раніше ви не ризикували користуватися цими сучасними «сонцезамінниками», боячись нерівномірності отриманого відтінку і його неприродності, то після відпустки біля моря, коли тіло засмагле, подібні проблеми не страшні. Зазначені засоби допоможуть не тільки надати шкірі бажаного відтінку і зберегти отриману влітку засмагу, але й подбають про її живлення і зволоження. Крім того, є спеціальні спреї з ефектом мікророзпилення, які дозволяють домогтися дивовижної природності і рівномірності.
Ще один спосіб збереження засмаги - відвідування солярію. Незважаючи на неоднозначні думки з цього питання, численних прихильників і противників «штучного сонця», солярії дуже популярні. Безумовно, зловживати відвідинами їх не варто, однак для збереження вже наявного золотавого відтінку шкіри частих візитів і тривалих процедур не потрібно.