Як зняти гель-лак в домашніх умовах
Зміст
Гель-лак - Безперечно нейл-фаворит будинку і в салоні.
Знімаємо правильно:
- запилюємо топ;
- щільна фіксація аплікацій;
- акуратно очищаємо нігтики.
Рідина для зняття - яку обрати?
Гель-лаки - нейл-покриття, які досягли вершин популярності. Відтіснивши на задній план традиційні лаки, вони міцно зайняли лідируючі позиції і користуються величезною любов'ю у представниць прекрасної статі різного віку. Ще кілька років тому роботі з гелевими лаками майстра вчилися на курсах і в студіях, а отримати ідеальний манікюр з ними можна було лише в професійному салоні. Сьогодні все змінилося. Популярність гель-лаків посприяла тому, що техніка їх нанесення, так би мовити, пішла в маси. Багато дівчат успішно освоюють тонкощі виконання такого манікюру самостійно, переглядаючи ролики на Youtube і відвідуючи майстер-класи. Це дозволяє заощадити на візиті до фахівця, зібрати колекцію улюблених відтінків і в будь-який момент виконати зняття гель-лаку, щоб нанести інший колір.
До речі, про зняття ...
Далеко не завжди аматори знайомі з тим, як зняти гель лак в домашніх умовах правильно. Це призводить до пошкодження нігтиків, нарікань на якість продукції, претензій до виробників та продавців. Але ж насправді помилки видалення стійкого манікюру обумовлені незнанням усіх нюансів або навмисною зневагою до важливих етапів. Давайте спробуємо правильно розставити акценти і розкласти все по поличках. Отже, що ж потрібно знати перед тим як зняти гель-лак?
Гелеві лаки - покриття з розчинною формулою. Тому вони видаляються за допомогою спеціальних рідин-розчинників. Але якщо у випадку зі звичайними лаками досить просто протерти нігтики, і декоративне покриття зникає, то гелеві покриття вимагають іншого способу. Техніка їх зняття, за загальноприйнятим стандартом, передбачає виконання аплікацій зі спонжів або серветок, просочених розчинюючої рідиною. Аплікації фіксуються на нігтьових пластинах, витримуються 10-15 хвилин, потім знімаються. Гель-лак розм'якшується і добре відходить, його залишки можна легко зчистити пушером або апельсиновою паличкою. Нігті не пошкоджуються, не травмуються і зберігають здоровий вигляд. Але це - в ідеалі. А насправді часто буває, що начебто і витримали належний час, і рідина для зняття гель-лаку якісна, а покриття тримається міцно. В чому проблема?
Запилювання топу
Що таке гель-лаковий манікюр? Це багатошаровий монолітний «пиріг». Верхній шар, виконаний топом, - відповідає за стійкість, не пропускає вологу, перешкоджає пошкодженню. Тому перш ніж зняти гель-лак і щоб процес його розчинення пройшов як по маслу, слід зруйнувати монолітність топа, давши можливість рідині-розчиннику проникнути в кожен манікюрний шар. Для цього слід ретельно пройтися по нігтях грубою або середньою пилкою, видаляючи глянець. І тільки після зазначеної процедури можна переходити до аплікацій.
Щільна фіксація аплікацій
Під аплікацією в даному випадку слід розуміти просочені рідиною для зняття гель-лаку фрагменти спонжів або серветок, які розміщуються на нігтьових пластинах і обертаються фольгою. Здавалося б, все елементарно. Але нюанси є навіть в цій простый маніпуляції. Як зняти гель-лак вдома з мінімальними зусиллями?
- По-перше, важливо правильно вибирати спонж і серветки. Оптимальний варіант - безворсові, призначені спеціально для манікюрних процедур. Вони мають властивість повноцінно віддавати всотаний засіб для зняття гель-лаку нігтям, забезпечуючи ефективне розчинення декоративного покриття. Заслуговують на увагу і так звані пафи - ще один сучасний аналог звичних нейл-витратних матеріалів.
- Другий важливий момент - серветки повинні максимально щільно прилягати до нігтьових пластин, тобто, потрібен щільний контакт. До недавнього часу єдиним способом домогтися його була фіксація фольгою. Зараз існує більше сучасна альтернатива - кліпси-прищіпки. Вони пластикові, багаторазові, зручні в застосуванні. Як знімати гель-лак за допомогою таких пристосувань? Просто надіньте кліпсу на пальчик і все. Якщо фольга може зісковзнути від одного необережного руху, злетіти або розмотатися, то з кліпсами це виключено. Особливо зручно використовувати кліпси в домашніх умовах, хоча багато салонних майстрів поступово переконуються в їх практичності і включають в свій робочий арсенал.
Акуратне видалення залишків покриття
Ключове слово - акуратне. Пошкодження нігтьових пластин - найчастіші скарги дівчат, які люблять стійкий манікюр. Натуральні нігті:
- стають більш тонкими, слабкими;
- їх поверхня втрачає рівність, гладкість.
Однак всі ці явища не можна пов'язувати з впливом гель-лаку. Безумовно, нігтям слід давати відпочинок і періодично наносити вітамінні препарати. Але основна причина ушкоджень - механічна. Не можна:
- грубо здирати кольорове покриття пушером;
- спилювати пилкою;
- використовувати інші агресивні способи.
Гель-лак повинен розм'якшитися завдяки аплікації і добре відходити від нігтьової поверхні. Якщо цього не відбулося, вплив рідини-розчинника слід продовжити. Також важливо пам'ятати, що чим більше шарів в гель-лаковому манікюрі, чим вони товщі, тим більше часу буде потрібно для розм'якшення. Покриття, в складі яких є глітер (блискітки), фольга або слюда, теж знімаються складніше. А якщо, не дивлячись на виконання всіх рекомендацій, гель-лак віддаляється вкрай погано, тоді найбільш вірогідною проблемою майстри називають порушення технології його нанесення.
Іноді дівчата нарікають на якість самих розчинних препаратів - мовляв, слабкі, не ефективні, не діють. Але! Виробники, безумовно, працюють над універсалізацією своєї нейл-продукції. Багато допоміжних рідин добре поєднуються з гель-лаками різних торгових марок. Однак не слід забувати, що гарантія ідеального результату - застосування в декоративному манікюрі гель-лакової системи одного бренду. Це саме можна сказати і про рідини для зняття. Цілком ймовірно, що якісь з них будуть не так ефективно працювати з гелевими лаками «не своїх» ТМ. І звинувачувати в цьому виробника або компанію-продавця безглуздо, оскільки заздалегідь такий результат передбачити просто неможливо.
Нехай ваші нігтики завжди будуть самими здоровими і красивими!