Каталог товарів

Меню

Як зробити зміцнення нігтів полігелем

Дата: 13.06.2022 Переглядів: 26224

Зміст

Полігель: чудовий спосіб отримати міцні нігтики

Як зміцнити нігті полігелем?

Про полігель стало відомо відносно недавно. Цей матеріал - щось середнє між гелем та акрилом. Густий, не тече, тримає форму, не самовирівнюється, не потребує поєднання з мономером, не має різкого запаху, не сохне на відкритому повітрі, твердне в уф-лампі... Працювати з полігелем, на думку майстрів, досить просто. Він слухняний, підатливий, не вимагає поспіху, що дуже важливо для новачків. Прекрасно підходить для моделювання на верхні форми. Чи можна сказати, що з винаходом полігеля з'явилася нова революційна нейл-система, подібна до акрилової або гелевої? Питання спірне. Та й відповіді на нього ніхто не чекає. Але те, що нарощування та зміцнення нігтів полігелем зараз користується величезним попитом у відвідувачок салонів та нейл-студій, беззаперечно. А багато хто з них освоює роботу з цим матеріалом самостійно і дуже успішно.

Як зробити зміцнення нігтів полігелем - фото 1

Полігель: чудовий спосіб отримати міцні нігтики

Навіщо зміцнювати нігті? Питання із серії риторичних. Мода на декоративний манікюр не проходить. Носити гель-лак хочуть багато дівчат, але володарки проблемних нігтів часто стикаються з тим, що кольорові покриття на них не тримаються. Тому перед нанесенням гель-лаку краще виконати зміцнення полігелем. Показана така процедура і тим, хто хоче відростити власні нігтьові пластини та зберегти їх природний вигляд.

Як зробити зміцнення нігтів полігелем - фото 2

Тонкі, ламкі, ослаблені нігтики - проблема, з якою давно й досить успішно борються нейл-фахівці. Гель та акрил - ось їхня головна зброя. Принаймні так було досить довго. Але! Перший матеріал здатний «втікати» і затікати на кутикулу, а робота з другим вимагає особливої майстерності та досвіду. До того ж, якщо поєднувати акрил з мономером, то виникає різкий запах, який не подобається як майстрам, так і їх клієнткам. Полігель - зміцнення та нарощування без проблем! Це вдала альтернатива з цілого ряду причин:

  • • не викликає алергії та не містить токсичних компонентів;
  • • при обробці виділяється набагато менше пилу;;
  • • фахівці відзначають високий комфорт у роботі та скорочення часу на процедури;
  • • майстри-новачки у захваті від можливості моделювання з будь-якою швидкістю, без зайвого поспіху;
  • • відсутність необхідності трудомісткого обпилювання або його мінімум.

Це ті переваги, про які говорять професіонали нейл-сфери. Не менш позитивні відгуки і їхніх клієнток. По-перше, полігель не пече у лампі, хоч би яким шаром його не наклали. Значить, володарки тонких і чутливих нігтьових пластин можуть нарешті розслабитися і не нервувати в очікуванні неприємних відчуттів. По-друге, нігтики, змодельовані або укріплені полігелем, виглядають дуже природно, але при цьому не поступаються міцністю акриловим. Ну, і по-третє, економія часу, яка важлива клієнту не менше, ніж майстру.

Як зробити зміцнення нігтів полігелем - фото 3

Як зміцнити нігті полігелем?

Процедура зміцнення нігтьових пластин з використанням полігеля є досить простою і доступною для самостійного освоєння. У цьому її безперечний плюс. Звичайно, найкраще звернутися до професійного нейл-фахівця, який знає всі тонкощі та нюанси. Але якщо такої можливості немає або хочеться отримати нові знання і навички, то можна слідувати загальному алгоритму. Отже, зміцнення нігтів полігелем покроково наведено нижче.

На першому етапі виконується звичайний гігієнічний манікюр, потім нігтям надається бажана форма. Далі необхідно знежирити нігтьові пластини. Питання нанесення праймера та бази багато виробників залишають на розсуд майстра. Проблемні нігті із гіпергідрозом? Тоді все-таки краще користуватися і праймером, і базою. База наноситься тонким шаром, щоб не створювати зайвого об'єму. Гіпергідрозу немає, але нігті погано тримають штучні покриття? Достатньо праймера.

Тепер можна виконувати безпосереднє укріплення натуральних нігтів полігелем. Для цього потрібно видавити трохи матеріалу з тюбика, зняти його спеціальною лопаткою та перенести на нігтьову пластину. За допомогою конструюючої рідини та плоского пензлика необхідно розподілити полігель по поверхні нігтика рівномірним шаром і ретельно розгладити. Рідина потрібна, щоб матеріал не лип до ворсу. Пензлик при цьому не повинен бути мокрим. Досить змочити його в рідині і віджати, притиснувши до края флакону. Якщо полігеля мало, слід взяти з тюбика додаткову кількість і знову пропрацювати всю нігтьову поверхню. Результат подобається? Тоді можна полімеризувати у лампі. Матеріал пластичний і слухняний, тому трохи практики і вдасться навіть обійтися без верхнього обпилювання. Залишилося нанести топ і готово.

Як зробити зміцнення нігтів полігелем - фото 4

Зміцнення нігтів полігелем на верхні форми - ще один спосіб того, як досягти ідеально рівної поверхні без пилки. І тут матеріал викладається не так на поверхню нігтя, а всередину спеціальної форми. Потім вона накладається на нігтьову пластину зверху (звідси і назва верхні), щільно притискається, а після полімеризації знімається.

Ось, мабуть, і все. Залишилися важливі нюанси. Коли йдеться про те, як наносити полігель для зміцнення нігтів правильно, тут працює принцип одного шару. Якщо далі передбачається гель-лакове покриття, то поверх вже готового укріпленого нігтика потрібно нанести базу.

Як зробити зміцнення нігтів полігелем - фото 5