Каталог товарів

Меню

Парафінотерапія: тепло, яке зцілює

Дата: 28.03.2017 Переглядів: 5411

Осіння сльота ось-ось поступиться місцем справжнім холодам і сніжним заметілям, і з сірого похмурого пейзажу ми ніби на крилах перенесемося у білу казку з її чарівними візерунками на вікнах, невагомими сніжинками і вкритими інеєм деревами...

Однак не тільки природа пристосовується і набуває нових барв. Люди теж змінюються: утеплюються, використовують спеціальну косметику... Але вітер і негода, а також дефіцит свіжих овочів в раціоні, зниження активності (у негоду довго не погуляєш, чи не так?) негативно позначаються на зовнішності, особливо помітні малоприємні зміни на відкритих ділянках тіла, зокрема на жіночих руках.

І рукавички не рятують, і тонни крему, що наносяться на ніч, - неприємні задирки, шорсткість, почервоніння псують настрій і не додають впевненості у собі. Знайома картина? Але б’юті-індустрія давно пропонує ефективний метод боротьби з подібними неприємними явищами, який називається «парафінотерапія». Процедура ця доступна практично всім, а ще вона універсальна і дозволяє побачити позитивний результат буквально після першого ж сеансу.

Суть методу

Парафінотерапія - процедура теплова і передбачає глибоке прогрівання шкірного покриву з ефектом сауни. Для цього використовується спеціальний косметичний парафін (не плутати зі свічним!), який містить спеціальні добавки (витяжки з цілющих рослин, трав’яні, фруктові екстракти і натуральні олії). Завдяки високій теплоємності парафін швидко розігрівається і дуже повільно віддає тепло. Однак парафінотерапія - це не тільки глибоке прогрівання, а цілий комплекс з догляду за шкірою, який включає в себе декілька обов’язкових етапів: очищення, живлення + прогрівання, зволоження. І для успішного професійного виконання кожного етапу необхідні спеціальні косметичні засоби, про які йтиметься нижче.

Що ж відбувається зі шкірою в процесі процедури і яких змін варто чекати? В першу чергу, руки відразу виглядатимуть молодшими, адже дрібні тріщини і навіть неглибокі поверхневі зморшки розгладяться. Зникне лущення та почервоніння. Епідермальний покрив набуде здорового вигляду, стане більш еластичним і підтягнутим. Ви забуде про обвітрену і запалену шкіру. Але це ще не все. Парафінотерапія рук, благотворно впливаючи і на нігті, робить їх більш міцними, зменшує ламкість і запобігає розшаруванню (особливо в комплексі з основним лікуванням). Чудово впливає гарячий парафін і на шкіру ступень, пом’якшуючи і живлячи їх, а також відмінно знімає втому і розслабляє.

Але головний плюс процедури - в її простоті і доступності. Доглядати за шкірою за допомогою парафіну можна і вдома, наприклад, в компанії подруг. Чому б вам не стати ініціатором і організатором модної SPA-вечірки? Така ідея напевно припаде до смаку багатьом дівчатам, адже це так зручно - зібрати разом близьких друзів, поєднати приємне спілкування і таку корисну процедуру з догляду, як парафінотерапія, в домашніх умовах.

Що потрібно для парафінотерапії в стилі home-SPA?

Насправді, вам потрібен досить обмежений перелік засобів і матеріалів. Дуже добре, якщо у вашому арсеналі є парафінотопка - спеціальна ванночка з електропідігрівом, в якій дуже зручно розігрівати парафін і підтримувати комфортну температуру матеріалу протягом всієї процедури. Навіть якщо такого приладу немає, відкладати процедуру не варто:не становитиме великих труднощів розтопити парафін на паровій бані, скориставшись для цих цілей скляною або керамічною ємністю.Температура матеріалу не повинна перевищувати 40 градусів, щоб не отримати опіків. Крім того, необхідно мати:

  • власне косметичний парафін
  • пакети для парафінотерапії;
  • рукавиці (для парафінотерапії рук) і шкарпетки (для парафінотерапії ніг);
  • засоби для пілінгу, живлення та зволоження шкіри.

На останньому пункті хотілося б зупинитися більш докладно. Сам по собі гарячий парафін не забезпечить усіх тих позитивних змін зі шкірою, які обіцяє процедура. Йому потрібна допомога. У наші дні багато компаній створюють цілі серії препаратів для парафінотерапії. До числа відомих вітчизняних марок можна віднести Tanoya і Jerden Proff. У їхньому асортименті легко можна знайти засоби для делікатного пілінгу, живильні маски і зволожуючі креми. Часто продукція навіть пронумерована - 1, 2, 3 і 4. Кожна цифра означає етап процедури і вказує, коли і в якій послідовності застосовувати той чи інший препарат. Тільки комплексний підхід стане гарантією отримання чудових результатів. Тому крім парафіну не полінуйтеся купити і косметичні засоби для парафінотерапії.

Парафінова ванночка в домашніх умовах

1. Підготовка і пілінг.

Руки. Рекомендується очистити шкіру гелем-антисептиком, потім потримати руки в приємно-гарячій воді, щоб розпарити їх. Після цього насухо промокнути, нанести препарат для пілінгу гель-ексфоліант і видалити шар відмерлих клітин.

Ноги. Обробити антисептичним гелем, розпарити, нанести засіб для кислотного або лужного пілінгу, обернути на кілька хвилин (час залежить від обраного засобу) харчовою плівкою, потім змити теплою водою і обробити всі ороговілості педикюру пилкою. Якщо помітних огрубінь немає, то замість кислотного або лужного пілінгу можна скористатися звичайним, як і для рук.

2. Живлення і парафінове прогрівання.

Руки і ноги. Коли шкіра повністю очищена, необхідно нанести на неї живильний крем або маску. Це обов'язковий і дуже важливий етап, адже такі препарати містять величезну кількість поживних речовин і вітамінів, які під впливом тепла здатні значно збільшувати свою проникаючу здатність і діяти в глибоких шарах дерми. Після нанесення крему (маски) опустіть руки (ноги) в ємність із парафіном на 5-10 секунд, дістаньте, через 10-15 секунд повторіть занурення і так від трьох до п’яти разів, поки шкіра не покриється щільним шаром матеріалу. Як тільки парафін злегка застигне, надягніть поверх нього пакети, а потім спеціальні рукавиці (для рук) або шкарпетки (для ніг).

3. Зволоження.

Руки і ноги. Через 30-40 хвилин можна видаляти парафін зі шкіри (після того, як він застигне, зробити це неважко). Щоб закріпити і посилити ефект від парафінотерапії, скористайтеся зволожуючим кремом

Ви все ще ховаєте руки, щоб вони не псували загального враження? Намагаєтеся не знімати рукавичок у магазині або кінотеатрі? Вас не тішить стильний манікюр, тому що будь-який, навіть найбільш нейтральний за кольором гель-лак лише підкреслює вади шкіри на руках? Догляд за стопами в зимовий період забирає багато часу і не приносить потрібного результату? Скажіть тверде «ні» всім цим мукам і подаруйте собі розкіш мати естетичні, доглянуті і дуже красиві руки і ноги разом з прекрасною тепловою процедурою на основі парафіну! Спробуйте і переконайтеся в тому, що парафінові ванночки для рук в домашніх умовах, а також аналогічні процедури для стоп - це не тільки просто, корисно і ефективно, але ще й дуже приємно!