Каталог товарів

Меню

Строгий манікюр

Дата: 31.10.2022 Переглядів: 5954

Зміст

Вся увага на колір

Помірність та баланс

Без зайвих деталей та епатажу

Малюнки та декор у діловій стилістиці

Прагнення виглядати стильно, модно і красиво властиво практично кожній сучасній представниці прекрасної статі. Але якщо повсякденний образ - це море можливостей та відсутність строгих рамок, то аутфіт ділової жінки потребує зовсім іншого підходу. Багато офісів та установ диктують правила дрес-коду. Зачіска, макіяж, одяг, аксесуари, колір колготок і навіть висота каблука - все це має вписуватись у певний регламент. Манікюр - не виняток. Загальна вимога суперечок не викликає - руки обов'язково доглянуті, а нігті - естетичні. Що стосується відтінків декоративних покриттів та варіантів нейл-дизайну, тут теж діють конкретні правила. То який він - строгий манікюр сучасної ділової жінки?

Строгий манікюр - фото 1 

Вся увага на колір 

Мабуть, саме колір декоративного покриття є визначальним. Фаворити строгих нігтиків - всі відтінки бежевого, тілесного, холодні рожеві тони. Їх перевага в універсальності та традиційності. Неможливо не згадати і про такий складний, цікавий і багатогранний колір, як сірий. Він може бути теплим, холодним, світлим чи темним. Практично будь-який варіант дозволить створити красивий та модний манікюр. Строгий стиль у багатьох справді асоціюється саме із сірим. То чому б не застосувати його до нігтів?

Строгий манікюр - фото 2

Колір бордо - ще одне класичне рішення. Лаконічні нігті відтінку стиглої вишні чи шоколаду навряд чи порушать строгу стилістику, зате точно внесуть стильний акцент у діловий образ. Чорні та темно-сині нігті - доволі спірний момент. Ці кольори також лаконічні, але дуже активні та можуть привертати зайву увагу до рук.

Строгий манікюр - фото 3\

Помірність та баланс

Цим правилом потрібно керуватися завжди та підганяти під нього кожну складову нейл-дизайну. Строгий діловий манікюр – це особливий стиль, абсолютно не схожий на інші. Колір, малюнок, декоративні елементи – у всьому має бути частка строгості. 

Строгий манікюр - фото 4

  • Найбільш універсальні варіанти - нігті в пастельній колірній гамі без яскравих акцентів, контрастів і деталей, що відтягують увагу.
  • Якщо йдеться про нейл-дизайн, то саме час згадати про френч з його дивовижною здатністю не втрачати актуальності від сезону до сезону. Класика, місячний – обидва варіанти можна сміливо використати.
  • Доречний і стриманий градієнт з м'яким розмиванням кольору від темнішого до світлого відтінку.
  • Дизайни у ​​стилі «nude» - це також строгий манікюр на роботу. Створити його можна за допомогою дуже крутих сучасних нейл-покриттів - кольорових камуфлюючих баз. Якщо гель-лак дає щільний емалевий ефект, то база-камуфляж дозволяє досягти цікавої напівпрозорості і повністю перетворити нігті. Їхній тон стає рівним, витримується натуральна відтінкова гама, а руки виглядають бездоганно.

Строгий манікюр - фото 5

Без зайвих деталей та епатажу

Тут, передусім, йдеться про довжину нігтьових пластин та їх форму. Короткі нігті будуть скоріше плюсом, ніж мінусом. Головне, щоб вони мали акуратний вигляд. Світлий бежевий гель-лак здатний візуально трохи додати довжини та витонченості. Дуже органічно виглядатиме вже згаданий вище френч у класичному варіанті. Строгий манікюр на короткі нігті - це просто, як і все геніальне. Але можна й поекспериментувати.

Строгий манікюр - фото 6

Нігті середньої довжини – золота середина. Вони розширюють можливості для дизайну, дозволяють працювати з великою кількістю відтінків, експериментувати з малюнками. Помірна довжина у манікюрі, незалежно від його стилю, завжди вітається. Якщо нігтьові пластини слабкі та тонкі, часто ламаються, їх завжди можна наростити.

Строгий манікюр на довгі нігті потребує особливого підходу. Адже так хочеться втілити щось екстраординарне, унікальне, свіже! Важливо не перестаратися і не вийти за межі ділового стилю. Довгі нігті самі по собі виглядають досить активно, тому привертають увагу незалежно від дизайну та кольору. Гарний строгий манікюр - це, перш за все, стриманість та баланс. Важливо не перевантажити його зайвими деталями.

Строгий манікюр - фото 7

Форма нігтів також має значення. Овал, всілякі варіанти квадрата, модний мигдаль - краще віддавати перевагу цим класичним видам оформлення вільного краю. Стилети точно не підходять для ділового стилю. Акцент краще робити на натуральність, щоб образ виглядав органічно та цілісно.

Малюнки та декор в діловій стилістиці

Строгий дизайн нігтів – це не лише монохром. Цілком доречні і малюнки, особливо геометрія. Найпростіше – тонкі лінії на світлому фоні. Їх можна розташовувати паралельно, перпендикулярно, по діагоналі, вибудовувати фігури, окреслювати периметр - загалом експериментувати і пробувати всі варіанти.

Строгий манікюр - фото 8

Варто звернути увагу на готові стемпінг-композиції, а також візерунки на слайдерах. Достатньо виділити таким способом один-два нігтики, щоб весь манікюр став цікавішим та оригінальнішим, а загальна стилістика не зазнала небажаних змін. Трохи контрастів і строгі нігті з художнім акцентом готові. А ось стрази, камінці, бульйонки та інші прикраси – з ними потрібно працювати максимально обережно. Органічно вписати такий декор у межі ділового стилю дуже складно.

Строгий манікюр - фото 9